Producent
PromocjeNowościSprawdź nasze

MOJE DANE A BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów. Wiemy jak ważna jest ochrona tych informacji. Maxmedia24 nigdy nie odsprzedaje i nie udostępnia danych innym firmom - poza firmą kurierską, która otrzymuje od nas jedynie informacje osobowe niezbędne do prawidłowego i sprawnego wykonania usługi. Gromadzone przez nas adresy kont mailowych wykorzystywane są jedynie do komunikacji między Klientem a sklepem.

Osoby, które posiadają konto w naszym sklepie mają możliwość dodawania, edytowania lub usuwania danych osobowych.GWARANCJA PRODUKTU

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają pełną gwarancję producenta, obowiązującą na terenie całej Polski. Oznacza to, że każdy zakupiony u nas produkt można serwisować we wszystkich punktach serwisowych na terenie kraju. Wykaz tych punktów znajduje się na druku gwarancji, który otrzymasz wraz z towarem. Można go również znaleźć na stronach internetowych producentów.

Dowód zakupu (paragon bądź faktura) zostanie dostarczony drogą pocztową niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na nasze konto. Wraz z dowodem zakupu otrzymasz naklejkę gwarancyjną. Naklejkę prosimy umieścić w wyznaczonym do tego miejscu na karcie gwarancyjnej (dane sprzedawcy).

Należy pamiętać, że gwarancja obowiązuje tylko i wyłącznie z dowodem zakupu!DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Na stronie naszego sklepu prezentowane są domyślnie tylko i wyłącznie produkty aktualnie dostępne. W przypadku, gdy nie dysponujemy wymaganą ilością danego towaru dla złożonego zamówienia, Klient jest o tym informowany jeszcze w karcie towaru. Dlatego najlepszym sposobem weryfikacji towaru w odpowiedniej ilości jest po prostu "złożenie zamówienia".
Zespół Maxmedia24